Štartovná listina / List of couples / Startliste

Deti/Children
Kategória/CategoryPár/CoupleKlub/ClubNárodnosť/Nationality
Deti/Chidren (19)Michal Ivanič – Adelka Čermáková
RRC Hydrorock Bratislava

SVK

Viliam Grinč – Viktória Grinčová
RRC Hydrorock Bratislava
SVK
Adam Gál – Bernadett Belkovics
ŠPORTUJSNAMI DUNAJSKÁ STREDA
SVK
Kristián Pócs – Nikola Pócsová
ŠPORTUJSNAMI DUNAJSKÁ STREDA
SVK
František Koša – Nina Patková
ŠPORTUJSNAMI DUNAJSKÁ STREDA
SVK
Krištof Németh – Marianna Németh
ŠPORTUJSNAMI DUNAJSKÁ STREDA
SVK
Patrik Rákovický – Viktória Rákovická
ŠPORTUJSNAMI DUNAJSKÁ STREDA
SVK
Dávid Koš – Adriana Petáková
OZ ART SCHOOL SMIŽANY
SVK
Tomasz Gzyl – Alica Bakowska
PODWAWELSKI KRAKOW
PL
Nikolaj Bak – Magdalena Bogaty
PODWAWELSKI KRAKOW
PL
Igor Jedrysiak – Natalia Vrakowska
PODWAWELSKI KRAKOW
PL
Antony Skrzypulec – Maria Wadko
PODWAWELSKI KRAKOW
PL
Grzegor Bakowski – Zuzana Janik
PODWAWELSKI KRAKOW
PL
Bartozs Zarebski – Natalia Wroblevska
PODWAWELSKI KRAKOW
PL
Matvey Leshckinskiy – Karolína ZelenkováSOKOL PRAŽSKÝCZ
Šimon Jech – Kateřina Lukavská
TASK SILUETA PRAHA
CZ
Antónió Kaszab – Anna Kurucz
ROCK AND MAGIC
HUN
Balász Nagy – Lilien Nagy-Végvári
ISLAND ROCK CSEPEL TSE
HUN
Zétény Tardosi – Ramóna Dὃmὃtὃr
ROCKIN BOARD TSE
HUN
Žiaci/Youth
Kategória/CategoryPár/CoupleKlub/ClubNárodnosť/Nationality
Žiaci/Youth (43)Bartlomiej Batko – Alicja Szpakiewicz

PODWAWELSKI KRAKOW

PL

Tomasz Mróz – Jagoda Czapik
PODWAWELSKI KRAKOW
PL
Mateusz Gwiazda – Zuzanna Babiarz
PODWAWELSKI KRAKOW
PL
Jan Libura – Malgorata Polazsek
PODWAWELSKI KRAKOW
PL
Oliver Obara – Zofia Ciupinska
PODWAWELSKI KRAKOW
PL
David Hrdlička – Radka Koprivová
HYDROROCK BRATISLAVA
SVK
Patrik Stachura – Veronika Stachura
HYDROROCK BRATISLAVA
SVK
Silver Zuskin – Nelka Géczová
HYDROROCK BRATISLAVA
SVK
Filip Teslík – Lujza Škulétyová
HYDROROCK BRATISLAVA
SVK
Sebastian Bršel – Janka Sujová
CRAZYROCK DETVA
SVK
Patrik Francisty – Nina Rapčanová
CRAZYROCK DETVA
SVK
Dominik Lošonský – Jázmin Farkas
ŠPORTUJSNAMI DUNAJSKÁ STREDA
SVK
Peter Urban – Katarína Hrubčová
OZ ART SCHOOL SMIŽANY
SVK
Barnabás Asbóth – Lili Cselédi
Galaxy/Rocky-Dilly ARRC
HUN
Levente Gyulu – Alexandra Mester
Galaxy/Rocky-Dilly ARRC
HUN
Adám Gubián – Monika Weidl
Galaxy/Rocky-Dilly ARRC
HUN
Marcell Szemerits – Mirtill Szemerits
Galaxy/Rocky-Dilly ARRC
HUN
Ervin Horváh – Eniko Grubits
Galaxy RRC
HUN
Fulop Artúr Czetl – Hanna Tapasztó
Galaxy RRC
HUN
Gábor Csanki – Zsofia Ponc
Rók And Roll BUDAPESTHUN
Tamás Juhász – Kornélia Dunca
Rók And Roll BUDAPEST
HUN
Kornel Kovács – Petra Korpás
TORNÁDO MASTERS
HUN
Bence Barthos – Borka Szalma
TORNÁDO MASTERS
HUN
Attila Ancsák – Julia Ökrös
ROCK AND MAGIC
HUN
Sebestyén Biró – Vivien Csuhai
ROCK AND MAGIC
HUN
Hunor Deák – Alexandra Szabó
MUSZTANG SE
HUN
Zoard Dénes – Blanka Boór
ROCKIN BOARD TSE
HUN
Levente Erdὃs – Hanna Sebestyén
Black Buny RRC
HUN
Kristof Kulacs – Reka Fartek
HUNGARockY TE
HUN
Richard Neuherz – Hajnalka Lehrreich
HUNGARockY TE
HUN
Dávid Papp – Anna Lili Gondos
MUSZTANG SE
HUN
Patrik Toma – Noémi Faszekas
ROCK AND MAGIC
HUN
Daniel Menšík – Nela Šedová
ELVIS JIHLAVA
CZ
Filip Šandera – Gabriela Kloudová
ELVIS JIHLAVA
CZ
Vojtěch Šimek – Anna Bláhová
TŠ TWIST ŘÍČANY
CZ
Jaroslav Maňo – Nela Krchová
RRC DOMINO TJ SOKOL JINONICE
CZ
Milan Kiselica – Jana Kiselicová
RRC DOMINO TJ SOKOL JINONICE
CZ
Kryšof Häusler – Natálie Sochrová
SOKOL PRAŽSKÝ
CZ
Richard Zadák – Valérie Horská
SOKOL PRAŽSKÝ
CZ
Matiáš Häusler – Viktórie ZadákováSOKOL PRAŽSKÝCZ
Jan Schlögl – Zuzana Karbanová
TASK SILUETA PRAHA
CZ
Daniel Pokorný – Lenka Hojdová
TASK SILUETA PRAHA
CZ
Moritz Patek – Linda Nenonen
HOT ROCK DANCERS PANDORF
AUT
Juniori/Juniors
Kategória/CategoryPár/CoupleKlub/ClubNárodnosť/Nationality
Juniori/Juniors (21)Krysztof Michalski – Wikoria Antoniewicz
PODWAWELSKI KRAKOW
PL
Kasper Tarnawski – Alexandra Bidas
PODWAWELSKI KRAKOW
PL
Adrián Asbóth – Petra Szeidl
Galaxy/Rocky-Dilly ARRC
HUN
Bálint Dombóvári – Réka Takács
Galaxy RRC
HUN
Lászlo Czanik – Dóra Dobay
Rók And Roll BUDAPESTHUN
László Gábor – Alexa Szalai
TORNÁDO MASTERS
HUN
Patrik Záhonyi – Tamara Bradács
TORNÁDO MASTERS
HUN
Zsigmond Fodor – Anna Kleizer
HUNGARockY TE
HUN
Péter Gyombér – Bernadett Tupi
ROCK AND MAGIC
HUN
Máté Kirchkeszner – Zsofia Bartl
KID Rock and Roll Se
HUN
Oliver Juhász – Dorka Zorka Németh
Galaxy RRC
HUN
Tibold Márton – Eszter Tibold
Black Buny RRC
HUN
Dušan Valenta – Kateřina Žahourková
ELVIS JIHLAVA
CZ
Marek Špejtek – Eliška Musilová
ELVIS JIHLAVA
CZ
Tomáš Menšík – Adela Kantorová
ELVIS JIHLAVA
CZ
Daniel Ráža – Elen Grigoryan
SOKOL PRAŽSKÝ
CZ
Šimon Karas – Magda Rubinová
SOKOL PRAŽSKÝ
CZ
Lukáš Sláma – Lada KuksováSOKOL PRAŽSKÝCZ
Bastian Súhs – Isabell Sari
HOT ROCK DANCERS PANDORF
AUT
Lukáš Matěj – Veronika Šemberová
TASK SILUETA PRAHA
CZ
Martin Hátle – Veronika Poláková
TASK SILUETA PRAHA
CZ
C
Kategória/CategoryPár/CoupleKlub/ClubNárodnosť/Nationality
C (4)Tomáš Kuťka – Patrícia VizinováHYDROROCK BRATISLAVASVK
Botond Rego Zsolnai – Luca Kaltenecker
TORNÁDO MASTERS
HUN
Tamás Ender – Beltina Csomai
KID Rock and Roll Se
HUN
Adam Király – Sára Gelléri
ROCK AND MAGIC
HUN
B
Kategória/CategoryPár/CoupleKlub/ClubNárodnosť/Nationality
B (6)Miroslav Lalík – Lucia Ivaničová

HYDROROCK BRATISLAVA

SVK
Gergo Visnyovszky – Fanni HagedusGalaxy/Rocky-Dilly ARRCHUN
Zsolt Holló – Kitti Várady
Rók And Roll BUDAPEST
HUN
Daniel Várga – Fruzsina Leéb
Rók And Roll BUDAPEST
HUN
Martin Pikálek – Tereza Lukešová
TASK SILUETA PRAHA
CZ
Vojtěch Koupil – Viktórie Mašková
TASK SILUETA PRAHA
CZ
A
Kategória/CategoryPár/CoupleKlub/ClubNárodnosť/Nationality
A (5)Vilibald Prokop jun. – Lucie Mašková

ELVIS JIHLAVA

CZ

Filip Endris – Veronika Beránková
RNR ALPHA
CZ
David Kejklíček – Kristýna Jirounková
RNR ALPHA
CZ
Marek Divoký – Lenka Richtrová
SOKOL PRAŽSKÝ
CZ
Filip Kočiš – Andrea HruškováHYDROROCK BRATISLAVASVK
Formácie/Formations
Kategória/CategoryFormácia/FormationKlub/ClubNárodnosť/Nationality
DFD (1)
INCREDIBLES
ROCKIN BOARD TSE
HUN
DFJ (6)
DIAMONDS
TASK SILUETA PRAHA
CZ
FRESH
TASK SILUETA PRAHA
CZ
ROCKER LADIES
KID Rock and Roll Se
HUN
PARTY GIRLS TEAM
Rock and magic
HUN
GOLD STAR
Rock and magic
HUN
PARADISE
Dinamik RnR Klub
HUN
MDFD (4)
SKITLES
ELVIS JIHLAVA
CZ
MINIONS IN ACTION
ŠPORTUJSNAMI DUNAJSKÁ STREDA
SVK
CUKORMANOK
ROCKIN BOARD TSE
HUN
ANGELS
Rock and magic
HUN
MDFJ (11)
PRÜNTYŐKÉK

Rocky-Dilly ARRC

HUN
CELLI MANÓK
Rocky-Dilly ARRC
HUN
GHOSTBUSTERS
KID Rock and Roll Se.
HUN
HONEY GIRLS
Rock and magic
HUN
CANDY
Dinamik RnR Klub
HUN
FANATIX
Rock and magic
HUN
MAGIC GIRLS
HOT ROCK DANCERS PANDORF
AUT
ROCKIN ANGELS
ROCKIN DEVILS TULLN
AUT
FIVE OF ROCK
ROCKIN DEVILS TULLN
AUT
ROCK BEES
OZ ART SCHOOL SMIŽANY
SVK
ROCK CATS
OZ ART SCHOOL SMIŽANY
SVK
MDFS (13)
HARAMIÁK
Galaxy RRC
HUN
WAIT FOR IT
TORNÁDO MASTERS
HUN
THE REVENANTIS
TORNÁDO ROCKIN BOARD
HUN
PRODIGY PROJECT
KID Rock and Roll Se.
HUN
CSINIZSARUK
KID Rock and Roll Se.
HUN
N-EX-T
HUNGARockY TE
HUN
CIRCLE CLAPS
Musztáng Se
HUN
LAFRANCONI
VŠK FTVŠ UK LAFRANCONI BRATISLAVA
SVK

DRY MY SOUL
HYDROROCK BRATISLAVA
SVK

ELEMENSELVIS JIHLAVACZ
CHEERS
TASK SILUETA PRAHA
CZ
FLYING BEATS
HOT ROCK DANCERS PANDORF
AUT
GIRLS ON POWER
ROCKIN DEVILS TULLN
AUT

Zoznam trénerov s voľným vstupom:
List of Trainers with free entry:

Trainers
Meno/NameKlub/ClubNárodnosť/Nationality